دپارتمان تعمیرات

تعمیرات مادربرد

تعمیرات مادربرد

تعمیر مادربرد

به برد مدار اصلی هر وسیله الکترونیکی، مادربرد گفته می شود که دارای یک یا چند برد کنترل چاپی (PCB) است. به طور کلی، مادربرد ارتباط بین اجزای مختلف دستگاه را تسهیل می‌کند، ورودی‌ها را از دستگاه‌های جانبی از طریق CPU یا واحد پردازش مرکزی عبور می‌دهد تا پردازش شود. یکی از نیاز های ضروری در دنیای امروزی تعمیر مادربرد است. CPU مدار الکتریکی است که مسئول پردازش واقعی ورودی است. این برنامه قادر است عملیات حسابی و منطقی اولیه را طبق مجموعه دستورالعمل های ارائه شده توسط برنامه انجام دهد.

مرکز تخصصی تعمیرات مادربرد

معمولاً در پشت سر هم با RAM یا حافظه دسترسی تصادفی کار می‌کند تا بتواند به سرعت به اطلاعات مورد نیاز برای ادامه پردازش کارآمد بدون گلوگاه انتقال داده دسترسی پیدا کند. پردازنده‌ها را می‌توان با شکل مربعی آن‌ها شناسایی کرد که در صورت جدا شدن، چندین پین از یک طرف بیرون می‌آیند.

 

تعمیرات مادربرد در همراه سیستم طلایه

ما تعمیرات سطح قطعات مادربردها و مادربردها را ارائه می دهیم. هدف ما صرفه جویی در هزینه مشتریان و کاهش ضایعات الکترونیکی است. خدمات تعمیر مادربرد لپ تاپ همراه سیستم طلایه، بهترین کیفیت تعمیر و نگهداری را با مقرون به صرفه ترین قیمت ارائه می دهد. یکی از مسائلی که ما را بقیه همکاران در این زمینه متمایز می کند، تعمیر چیپ مادربرد با استفاده از دستگاه پیشرفته BGA است. تقریبا تمامی برندها و مدل های مادربرد لپ تاپ توسط ما قابل تعمیر هستند. از جمله: Sony، Acer، Dell، Toshiba، Apple، Asus، Panasonic ، HP، Lenovo، و بسیاری موارد دیگر…

تعمیرات مادربرد در تهران

همچنین بخش تعمیرات مادربرد همراه سیستم طلایه این اطمینان را به شما مشتریان محترم می دهد که اگر ما نتوانستیم مادربرد شما را تعمیر کنیم، هیچ هزینه‌ای دریافت نکرده و در صورت نیاز به تعویض قطعات اضافی روی مادربرد، از قبل به شما اطلاع خواهیم داد. خدمات تعمیر مادربرد ما در لندن سریع است. پس از دریافت کالای شما، ما قصد داریم ظرف ۱ تا ۳ روز کاری (بسته به در دسترس بودن قطعات) تعمیرات را تکمیل کنیم.هدف ما این است که فقط از قطعات اصلی و اورجینال استفاده کنیم. ما به سرعت قطعات معیوب مادربرد لپ تاپ شما مانند خازن خراب، تراشه تنظیم کننده ولتاژ بد، تراشه BGA نامناسب، مدارهای مجتمع، کانکتورها، ترانزیستورها، دیودها، مقاومت ها را پیدا کرده و قطعات سالم و اصلی را جایگزین آنها می کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید